Cenna wygrana w Morągu!!!

 

 

 

 

UKS Jedynka Morąg – LKS Kęsowo 13:26 ( 7:10 ) Mielke Leszek- Modrzejewski-1, Wiśniewski-1, Mielke Krzysztof-2, Łangowski-1, Szulowski-4, Smysłowski-2, Radzio-4, Gakan-1, Kensik-2, Kowalik-8, Luptowski, Dończyk  Trener- Tyda Marek

 

 

 

    W przedostatniej kolejce spotkań III ligi zespół LKS Kęsowo udał się na Pojezierze Iławskie aby rozegrać  mecz z nieobliczalnym zespołem UKS Jedynka Morąg. Przypomnijmy tylko, że gospodarze w ostatniej kolejce zmierzyli się z Borowiakiem Czersk który w tym spotkaniu był zdecydowanym faworytem. Po zaciętej walce piłkarze ręczni z Morąga zremisowali 25:25.

Natomiast  tydzień temu LKS rozegrał mecz z liderem III ligi Cartusią Kartuzy i po zaciętym spotkaniu wygrał 22:21. Po tym zwycięstwie kęsowianie bardzo skoncentrowani podeszli do spotkania z UKS.

Szczypiorniści LKS-u dobrze zagrali w obronie, a brylował w tym elemencie gry Radosław Radzio który efektownie  zatrzymywał ataki gospodarzy. Natomiast w bramce kęsowian dobrze spisywał się Leszek Mielke który na dużej skuteczności bronił rzuty przeciwników.

Funkcjonował atak pozycyjny, a Marcin Kowalik który w całym meczu rzucił 8 bramek ponownie potwierdził swoją wysoką dyspozycję strzelecką. Przypomnijmy tylko, że ten zawodnik zajmuje obecnie trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców III ligi gromadząc w sumie 67 bramek.

 Piłkarze ręczni z Kęsowa kontrolowali przebieg spotkania i  seryjnie zdobywali bramki. W drugiej połowie meczu było widać , że doświadczenie graczy z Kęsowa w głównej mierze przyczyniło się do wysokiego zwycięstwa LKS-u. Mecz zakończył się wynikiem 13:26 na korzyść gości.

Obecnie LKS Kęsowo zajmuje trzecie miejsce w tabeli III ligi i w najbliższą niedzielę o godz. 12:00 w hali sportowej w Kęsowie rozegra ostatni mecz sezonu z Bellatorem Ryjewo.

 

Do meczu z Bellatorem Ryjewo gracze z Kęsowa przygotowują się od dłuższego czasu. Obejrzeliśmy kilka razy materiał video z tego spotkania i wiemy jak mamy wyeliminować błędy które pojawiły podczas pierwszego meczu między tymi zespołami. Zapraszamy kibiców do hali w Kesowie – powiedział kierownik drużyny Krzysztof Muzioł

 

tekst: Krzysztof Muzioł

 

 

Sponsorzy LKS Kęsowo

Gmina KęsowoGalaVISION

alt

Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
85
Odsłon artykułów:
230667